Наша Бігова Доріжка на Ярмарку — «Kharkiv Mini Maker Faire»


   Так, безсумнівно, за цей рік було зроблено багато відчайдушних кроків, в сторону розвитку тренажеро-будування, якщо це можливо так назвати, в умовах нашого життя, в масштабах країни. Були реалізовані божевільні ідеї, такі як, відновлення BH Fitness Marathon, виготовлення власних плат управління, знайомство з 3D принтером та його розробка. Ми значно просунулися в питанні токарних робіт, знайшли можливість плавити чавун і обробляти його, виготовили вал для бігової доріжки і навчилися робити деки. На все це, пішля божевільна кількість вільного часу, але ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому, лише — вперед і вгору!


   І всього цього не було б, без atletka ремонт дорожки 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faireнашого «пацієнта» — бігової доріжки PRECOR m9.31! Так, Друзі, я вважаю цей проект, без зайвих перебільшень, переломним, в історії нашого «гуртка самодіяльності». З механікою проблем ми не відчували, в принципі. Навіть якщо чогось не вміли, наше рідне місто Ха .., як і раніше багате на умільців, з прямими руками, а заводи і інститути, ще не всі верстати розпродали, хоча з кожним роком, не буду приховувати, стає все складніше з фахівцями . Адже навкруги — одні фотографи, економісти та діджеї …


ремонт электроники беговой дорожки 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire   Питання виникали лише з електроніки. Як оживити всю цю купу металобрухту? У нас був тільки каркас і верхня плата управління. І тут, на допомогу нам прийшов, в той момент дуже потрібний, ставши незамінним і по цей час — електронник, програміст, технар з Великої літери «Т» — новий член нашого «гуртка» — Максим! Так, він дійсно талановитий хлопець, без перебільшень! Здатний, однією рукою, перебрати двигун внутрішнього згоряння, на своєму старенькому форді, в гаражі, при -30, а іншою — програмувати мікроконтролер для бігової доріжки. Загалом, вся банда в зборі, ми починаємо …


   А почнемо ми, безумовно,precor разборка 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire з розбирання нашого «пацієнта». Необхідно провести повну діагностику, перевірити всі вузли і з’єднання, а також, розробити нову конструкцію корпусу, для двигуна змінного струму. У планах ще, посилення рами, так як з трьох-фазним двигуном, доріжка може використовуватися в комерційних цілях і рама повинна «вивозити» майбутні навантаження на неї.


сварка беговой дорожки Precor 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire   Моторний відсік цієї моделі, має два поперечних кріплення, для двигуна постійного струму і плати управління, що цілком достатньо, для домашнього використання. Виходячи з цього, було прийнято рішення, вирізати ці місця і приварити лист металу, товщиною 6 мм, по периметру всього відсіку.

 


   Далі, поки Максим боровсяпокраска беговой дорожки precor 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire з протоколами обміну, софтом і електронними схемами, оживляючи нашого «пацієнта», я вирішив не втрачати час і навести марафет. Благо, невеликий досвід з попередніх спеціальностей залишився, так само, як і необхідне обладнання, для малярних робіт.

 


   Софт прописаний, зв’язок з консоллю встановлена, переходимо до механіки. У «ходовій» частині, якщо це слово можна застосувати тут, вирішили поміняти підшипники на передньому і задньому валах, замовили новий привідний ремінь і бігове полотно. Деку вирішили залишити, так як, американці встановили професійну деку, які молодці. Такі деки, як правило, мають двостороннє покриття, з якісним фенол-формальдегідним компаундом. Знищити його дуже складно. Нам пощастило з попередніми господарями цієї доріжки. Вони стежили за нею і проводили обслуговування полотна і деки. За 10 років експлуатації, одна сторона, лише трохи зносилася, в той час, як інша — повністю нова, з восковим покриттям, ще з заводу. Її вирішили і залишити!


замена подшипников precor 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire   Для заміни підшипників, спеціально за нашими вимогами, виготовили прес, із зусиллям в 20 тонн. Цього цілком достатньо, для демонтажу і зворотнього пресування підшипників. Американці дуже педантично підходять до цього питання, відповідно і ми вирішили не відставати, адже від того, як якісно ти здійснишь заміну підшипників, так вони і будуть служити. Не важливо, на скільки вони були дорогі і «фірмові», вся хитрість в монтажі. Так, Друзі, час киянок і молотків вже пройшов! Ми зупинили свій вибір на якісних підшипниках фірми «SKF».


   Лишилось питання з мотором. Який вибрати? Спочатку варіантів було два — аїр китайського виробництва і аїр — харківського. Купили обидва … Плювались від обох! І китаєць і харків’янин — шуміли, як трактора, в сезон збору врожаю, без масла в картерах … Розібрали обидва, замінили підшипники на «SKF», стало краще, але все одно — не те. Випадковим чином, знайшли в інтернеті київську контору, яка пропонує двигуни, виробництва Бразилія. БРАЗИЛІЯ ??? Це цікаво. Без, особливих надій, замовили на пробу і, о диво! Тиша та спокій. Працює рівно і без питань. Коштує — в три рази дорожче харків’янина, але «РЕАЛЬНО» вартий того!


   Останні штрихи і доопрацювання…маховик precor 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire Трохи напрягало, легке сіпання полотна, при швидкості 1-2 км на годину. Довго ламали голову, перевірили все, навіть грішили на частотний перетворювач, доки не зіткнулися з цією проблемою, в одному з тренажерних залів. На доріжці, з трифазним двигуном, не було маховика, як і в нашому випадку. Так ось навіщо він! Відлили болванку з чавуну, виточили маховик і проблема зникла.


дорожка прекор 600x450 Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire   От такий от монстр зійшов з конвеєра! Доріжка зібрана і повністю готова до експлуатації. Вийшло налагодити зв’язок з консоллю, зняти протоколи і залишити всі заводські програми, без змін.

Друзі, сподіваюсь Вам сподобалась ця, невелика стаття. Хочу подякувати всім, хто безпосередньо, брав участь у створенні цього «дива»! Від себе скажу лише одне, ми не зупинимося на досягнутому, як би нас не намагалися переконати, відрадити або, дати дружню пораду … Лише вперед і вгору!

Ваша «Атлетка»

Понравилась статейка? Репостик приветствуется...facebook Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Fairegoogle Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Fairetwitter Наша Бігова Доріжка на Ярмарку  Kharkiv Mini Maker Faire

Добавить комментарий

Имя
E-mail
Сайт